Klink NijlandKorbeldAMI KappersIntersport Schutte

U bent hier

Organisatie en commissies

De organisatie schematisch weergegeven. Click hier voor meer informatie.

Uitleg over de commissies en kerntaken. Click hier voor meer informatie.

We hebben binnen Kwiek nog een aantal vacatures en doordat we als organisatie sterk gegroeid zijn, zijn we op zoek naar nieuwe mensen en vooral vrijwilligers met een passie voor sport en die zowel actief als passief veel plezier beleven in het handbalspelletje. Click hier voor een aantal vacatures.

 

Contactgegevens

Belangrijke E-Mail adressen binnen Kwiek zijn de volgende:

Naam

Functie

E-Mail

 

Voorzitter bestuur

voorzitter@hvkwiek.nl

Hans Boerdam

Penningmeester

penningmeester@hvkwiek.nl

Rosanne Blankhorst

Secretariaat secretaris@hvkwiek.nl

Silvia Tutert

Lid  

Linda Velthausz

Lid  

Arjan Broeks

Lid  

 

Lid  

Jolanda Nijboer

Algemeen secretariaat

kwiek@handbal.nl

Rosanne Blankhorst

Voorzitter OC bestuurslid-oc@hvkwiek.nl

Willie Boksebeld

Voorzitter Facilitair

facilitair@hvkwiek.nl

Erik Veltkamp

Voorzitter activiteiten activiteiten@hvkwiek.nl

Michel Rabelink

Sponsoring

pr-sponsoring@hvkwiek.nl

Vacant

PR en communicatie  

Tanja Korbeld en Sandra Meuleman

Ledenadministratie

ledenadministratie@hvkwiek.nl

Mariet Pot

Scheidsrechters

scheidsrechters@hvkwiek.nl

Diny Meijer en Mariet Pot

Wedstrijdsecretariaat

wedstrijdsecretariaat@hvkwiek.nl

Ria ten Tusscher

Toernooicommissie

toernooicommissie@hvkwiek.nl

Elles Bruggeman

Jeugdkamp

jeugdkamp@hvkwiek.nl

Rick van der Ross

Medisch team

medisch-coordinator@hvkwiek.nl

Karen Bloo

Planning zalen

planning-accommodatie@hvkwiek.nl

Rosa van Oldeniel

Leasekleding

kleding@hvkwiek.nl

Paul Nijboer 

Materiaal

materiaal@hvkwiek.nl

Sonja Kluin

Beachhandbal

beachhandbal@hvkwiek.nl

Monique Swartjes

Technisch manager en

Technisch coördinator DS1, DS2, A1

technisch-manager@hvkwiek.nl

Elles Bruggeman

Technisch coördinator DS3 t/m 6, A2

tc-breedtesport@hvkwiek.nl

Rianne Booijink

Technisch coördinator B

tc-b-jeugd@hvkwiek.nl

Marieke de Haan

Technisch coördinator C

tc-c-jeugd@hvkwiek.nl

Nicole Hemmink

Technisch coördinator D

tc-d-jeugd@hvkwiek.nl

Sandra Peppelman

Technisch coördinator E

tc-e-jeugd@hvkwiek.nl

Marieke Koerhuis

Technisch coördinator F

tc-f-jeugd@hvkwiek.nl

Bianca Jansma

Technisch coördinator H

tc-h-jeugd@hvkwiek.nl

Joke Klarenbeek/Silvia Tutert

Organisatorisch coördinator DS1, DS2, A1

oc-topsport@hvkwiek.nl

Bernadet Plezier

Organisatorisch coördinator DS3 t/m 6, A2

oc-breedtesport@hvkwiek.nl

Olaf de Haan

Organisatorisch coördinator B

oc-b-jeugd@hvkwiek.nl

Susan Damhuis

Organisatorisch coördinator C

oc-c-jeugd@hvkwiek.nl

Andre Stam(neemt waar)

Organisatorisch coördinator D

oc-d-jeugd@hvkwiek.nl

Kim Hogeman en Lisette Velderman

Organisatorisch coördinator E

oc-e-jeugd@hvkwiek.nl

Ilona Pronk

Organisatorisch coördinator F

oc-f-jeugd@hvkwiek.nl

IIona Pronk

Organisatorisch coördinator H

oc-h-jeugd@hvkwiek.nl