PCA MobileKorbeldIntersport Bols TeamsportVital Centre

U bent hier

Kwiek A1 naar NK Amsterdam

Zaterdag 7 mei a.s. spelen de meiden van Klink-Nijland Kwiek A1 op het NK in Amsterdam. Ze zijn ingedeeld in de B-poule en spelen tegen Maedilon/VZV, Vlug en Lenig en Westfriesland/SEW.

We wensen de meiden van A1, onderleidng van Ludia ten Cate-Kloppenberg,Loes Oortwijn en Silvia Tutert, heel veel succes in Amsterdam. Hieronder het volledige speelschema.

WEDSTRIJDSCHEMA NEDERLANDS KAMPIOENSCHAP VOOR A JEUGD

Zaterdag 7 mei 2015

Speelduur 2 x 15 minuten + 5 minuten rust 

Poule indelingen:

DAMES A. JEUGD  A:                DAMES A. JEUGD B:              

D.S.V.D.                                         Klink Nijland/Kwiek

HV Quintus                                 Maedilon/VZV

Handbal Venlo                          Vlug en Lenig

Succes Schoonmaak/VOC    Westfriesland/SEW

 

Programma:

DA 01  09.15 - 10.00 uur D.S.V.D. HV Quintus  Hal 1 A
DA 02 09.15 - 10.00 uur Handbal Venlo Succes Schoonmaak/VOC Hal 1 B
DA 03 09.15 - 10.00 uur Westfriesland/SEW Maedilon/VZV Hal 2
DA 04 09.15 - 10.00 uur Vlug en Lenig Klink Nijland/Kwiek Hal 3
DA 05 10.55 - 11.40 uur Succes Schoonmaak/VOC D.S.V.D. Hal 1 A
DA 06 10.55 - 11.40 uur HV Quintus Handbal Venlo Hal 1 B
DA 07 10.55 - 11.40 uur Klink Nijland/Kwiek Westfriesland/SEW Hal 2
DA 08 10.55 - 11.40 uur Maedilon/VZV Vlug en Lenig Hal 3
DA 09 12.35 - 13.20 uur HV Quintus Succes Schoonmaak/VOC Hal 1 A
DA 10 12.35 - 13.20 uur D.S.V.D. Handbal Venlo Hal 1 B
DA 11 12.35 - 13.20 uur Maedilon/VZV Klink Nijland/Kwiek Hal 2
DA 12 12.35 - 13.20 uur Westfriesland/SEW Vlug en Lenig Hal 3
         
DA 13 14.15 - 15.00 uur Nr. 1 Poule A Nr. 2 Poule B Hal 1 A
DA 14 14.15 - 15.00 uur Nr. 1 Poule B Nr. 2 Poule A Hal 1 B
DA 15 14.15 - 15.00 uur Nr. 3 Poule A Nr. 4 Poule B Hal 2
DA 16 14.15 - 15.00 uur Nr. 3 Poule B Nr. 4 Poule A Hal 3
DA 17 16.00 - 16.45 uur Winnaar DA 13 Winnaar DA 14 Hal 1 A
DA 18 16.00 - 16.45 uur Verliezer DA 13 Verliezer DA 14 Hal 1 B
DA 19 16.00 - 16.45 uur Winnaar DA 15 Winnaar DA 16 Hal 2
DA 20 16.00 - 16.45 uur Verliezer DA 15 Verliezer DA 16 Hal 3