PCA MobileKorbeldIntersport Bols TeamsportVital Centre

U bent hier

Wedstrijdschema

Vrijdagavond: 















  poule E (20 min) poule C (25 min) Poule B (25 min)      
  HV PCA Kwiek E1 HV PCA Kwiek C2 HV PCA Kwiek B2      
  SDOL E1     Heeten C1   SDOL B1          
  Dalfsen E1   Voorwaarts C2 Dalfsen B2        
  Wijhe E1     Wijhe C2     Wijhe B1          
                           
                           
                           
  Vrijdag 20 sept   Hal 1  Tijenraan            
  TIJD       Poule   Wedstrijd          
                           
  17.00 - 17.20   E-jeugd   HV PCA Kwiek E1 - SDOL E1   -  
  17.25 - 17.45   E-jeugd   Dalfsen E1 - Wijhe E1 -  
  17.50 - 18.10   E-jeugd   HV PCA Kwiek E1 - Dalfsen E1 -  
  18.15 - 18.35   E-jeugd   Wijhe E1 - SDOL E1   -  
  18.40 - 19.00   E-jeugd   HV PCA Kwiek E1 - Wijhe E1 -  
  19.05 - 19.25   E-jeugd   SDOL E1 - Dalfsen E1 -  
  19.30       Shoot out en aansluitend prijs uitreiking E jeugd    
  20.00 - 20.25   C-jeugd   Wijhe C2 - Heeten C1 -  
  20.30 - 20.55   B-jeugd   Wijhe B1 - SDOL B1   -  
  21.00 - 21.25   C-jeugd   HV PCA Kwiek C2 - Wijhe C2 -  
  21.30 - 21.55   B-jeugd   HV PCA Kwiek B2 - Wijhe B1 -  
                           
                           
  Vrijdag 20 sept   Hal 2 Tijenraan            
  TIJD       Poule   Wedstrijd          
                           
  18.00 - 18.25   C-jeugd   HV PCA Kwiek C2 - Heeten C1 -  
  18.30 - 18.55   C-jeugd   Voorwaarts C2 - Wijhe C2 -  
  19.00 - 19.25   B.jeugd   HV PCA Kwiek B2 - SDOL B1   -  
  19.30 - 19.55   B-jeugd   Dalfsen B2 - Wijhe B1 -  
  20.00 - 20.25   C-jeugd   HV PCA Kwiek C2 - Voorwaarts C2 -  
  20.30 - 20.55   B-jeugd   HV PCA Kwiek B2 - Dalfsen B2 -  
  21.00 - 21.25   C-jeugd   Heeten C1 - Voorwaarts C2 -  
  21.30 - 21.55   B-jeugd   SDOL  B1 - Dalfsen B2 -  
                           
                           
                           
  C jeugd is om 21,25 uur klaar   Geen finale, aansluitend prijsuitreiking    
  B jeugd is om 21,55 uur klaar   Geen finale, aansluitend prijsuitreiking    
                           
                           

 

 

Zaterdag:















Poule D (25min) Poule C (25min) Poule B 1 (30 min) Poule B 2 (30 min) Poule A (35 min)
HV PCA Kwiek D1 HV PCA Kwiek C1 HV PCA Kwiek B1   Quintus B1 HV PCA Kwiek A1
Quintus D1     Quintus C1   SEW B1   Aalsmeer B1 Quintus A1
SEW D1     SEW C1   VOC B1   E en O B1 SEW A1
VOC D1     VOC C1   Velo B1   Venlo B1 VOC A1
HST D1     Venlo C1             Venlo A1
Aalsmeer D1   Velo C1             VZV A1
                           
                           
  Zaterdag 21 sept Hal 1 Tijenraan            
  TIJD       Poule   Wedstrijd          
                           
1 8.55 - 9.20   C-jeugd   Velo C1 - Quintus C1 -  
2 9.25 - 9.50   D-jeugd   SEW D1 - HST D1 -  
3 9.55 - 10.23   B-jeugd   Quintus B1 - Aalsmeer B1 -  
4 10.30 - 10.55   C-jeugd   SEW C1 - Venlo C1 -  
5 11.00 - 11.30   B-jeugd   HV PCA Kwiek B1 - SEW B1 -  
6 11.35 - 12.05   B-jeugd   VOC B1 - Velo B1 -  
7 12.10 - 12.45   A-jeugd   HV PCA Kwiek A1 - Quintus A1 -  
8 12.50 - 13.25   A-jeugd   SEW A1 - VOC A1 -  
9 13.30 - 14.05   A-jeugd   Venlo A1 - VZV A1 -  
10 14.10 - 14.45   A-jeugd   Quintus A1 - VOC A1 -  
11 14.50 - 15.25   A-jeugd   HV PCA Kwiek A1 - Venlo A1 -  
12 15.30 - 16.05   A-jeugd   VZV A1 - SEW A1 -  
13 16.10 - 16.45   A-jeugd   Venlo A1 - Quintus A1 -  
14 16.50 - 17.25   A-jeugd   VOC A1 - VZV A1 -  
15 17.30 - 18.05   A-jeugd   HV PCA Kwiek A1 - SEW A1 -  
                           
                           
                           
                           
  Zaterdag 21 sept Hal 2 Tijenraan            
  TIJD       Poule   Wedstrijd          
                           
1 8.55 - 9.20   C-jeugd   HV PCA Kwiek C1 - Venlo C1 -  
2 9.25 - 9.50   D-jeugd   VOC D1 - Aalsmeer D1 -  
3 9.55 - 10.25   B-jeugd   E en O B1 - Venlo B1 -  
4 10.30 - 10.55   C-jeugd   VOC C1 - Velo C1 -  
5 11.00 - 11.25   D-jeugd   Aalsmeer D1 - Quintus D1 -  
6 11.30 - 12.00   B-jeugd   Quintus B1 - E en O B1 -  
7 12.05 - 12.30   C-jeugd   Quintus C1 - VOC C1 -  
8 12.35 - 13.00   C-jeugd   HV PCA Kwiek C1 - SEW C1 -  
9 13.05 - 13.30   D-jeugd   HV PCA Kwiek D1 - SEW D1 -  
10 13.35 - 14.05   B-jeugd   Venlo B1 - Aalsmeer B1 -  
11 14.10 - 14.40   B-jeugd   HV PCA Kwiek B1 - VOC B1 -  
12 14.45 - 15.15   B-jeugd   Venlo B1 - Quintus B1 -  
13 15.20 - 15.50   B-jeugd   Aalsmeer B1 - E en O B1 -  
14 15.55 - 16.25   B-jeugd   HV PCA Kwiek B1 - Velo B1 -  
15 16.30 - 17.00   B-jeugd   SEW B1 - VOC B1 -  
                           
                           
                           
                           
  Zaterdag 21 sept Carmelhal              
  TIJD       Poule   Wedstrijd          
                           
1 8.55 - 9.20   C-jeugd   SEW C1 - VOC C1   -  
2 9.25 - 9.50   D-jeugd   HV PCA Kwiek D1 - Quintus D1 -  
3 9.55 -                      
4 10.30 - 10.55   C-jeugd   HV PCA Kwiek C1 - Quintus C1 -  
5 11.00 - 11.25   D-jeugd   SEW D1 - VOC D1   -  
6 11.30 - 11.55   D-jeugd   HV PCA Kwiek D1 - HST D1   -  
7 12.00 -                      
8 12.35 - 13.00   C-jeugd   Venlo C1 - Velo C1   -  
9 13.05 - 13.30   D-jeugd   HST D1   - Aalsmeer D1 -  
10 13.35 - 14.00   D-jeugd   Quintus D1 - VOC D1   -  
11 14.10 - 14.40   B-jeugd   Velo B1 - SEW B1   -  
                           
                           
                           

Zondag:















Poule D (25min) Poule C (25min) Poule B/A 1 t/m 4 (30 min) team   Poule A (35 min)
HV PCA Kwiek D1 HV PCA Kwiek C1 1e poule B1 K     HV PCA Kwiek A1
Quintus D1     Quintus C1   1e poule B2 L     Quintus A1
SEW D1     SEW C1   2e poule B1 M     SEW A1
VOC D1     VOC C1   2e poule B2 N     VOC A1
HST D1     Venlo C1             Venlo A1
Aalsmeer D1   Velo C1             VZV A1
              Poule B/B 5 t/m 8 (30 min) team      
              3e poule B1 P        
              3e poule B2 Q        
              4e poule B1 R        
              4e poule B2 S        
                           
                           
                           
  Zondag 22 sept   Hal 1 Tijenraan            
  TIJD       Poule   Wedstrijd          
                           
1 8.30 - 8.55   D-jeugd   VOC D1 - HST D1   -  
2 9.00 - 9.25   D-jeugd   Quintus D1 - SEW D1   -  
3 9.30 - 10.00   B-jeugd   1e poule B1 (K) - 1e poule B2 (L) -  
4 10.05 - 10.40   A-jeugd   VOC A1 - Venlo A1 -  
5 10.45 - 11.20   A-jeugd   Quintus A1 - SEW A1   -  
6 11.25 - 12.00   A-jeugd   HV PCA Kwiek A1 - VZV A1   -  
7 12.05 - 12.40   A-jeugd   SEW A1 - Venlo A1 -  
8 12.45 - 13.20   A-jeugd   HV PCA Kwiek A1 - VOC A1   -  
9 13.25 - 14.00   A-jeugd   VZV A1 - Quintus A1 -  
10 14.05 - 14.30   Finale D       -     -  
11 14.35 - 15.00   Finale C       -     -  
  15.00   prijsuitreiking C en D teams          
12 15.15 - 15.50   A-jeugd   nr 5 B   - nr 6 B   -  
13 15.55 - 16.30   A-jeugd   nr 3 B   - nr 4 B   -  
14 16.35 - 17.10   Finale B   nr 1 poule B/A - nr 2 poule B/A -  
15 17.15 - 17.50   Finale A       -     -  
  18.00       prijsuitreiking A en B teams          
                           
                           
                           
  Zondag 22 sept   Hal 2 Tijenraan            
  TIJD       Poule   Wedstrijd          
                           
1 8.30 - 8.55   D-jeugd   HV PCA Kwiek D1 - Aalsmeer D1 -  
2 9.00 - 9.25   C-jeugd   Venlo C1 - Quintus C1 -  
3 9.30 - 10.00   B-jeugd   2e poule B1 (M) - 2e poule B2 (N) -  
4 10.05 - 10.35   B-jeugd   4e poule B2 (S) - 3e poule B1 (P) -  
5 10.40 - 11.05   C-jeugd   VOC C1 - Venlo C1 -  
6 11.10 - 11.35   C-jeugd   HV PCA Kwiek C1 - Velo C1   -  
7 11.40 - 12.10   B-jeugd   3e poule B1 (P) - 3e poule B2 (Q) -  
8 12.15 - 12.45   B-jeugd   4e poule B1 (R) - 4e poule B2 (S) -  
9 12.50 - 13.20   B-jeugd   1e poule B1 (K) - 2e poule B1 (M) -  
10 13.25 - 13.55   B-jeugd   1e poule B2 (L) - 2e poule B2 (N) -  
11 14.00 - 14.30   B-jeugd   3e poule B1 (P) - 4e poule B1 (R) -  
12 14.35 - 15.05   B-jeugd   2e poule B2 (N) - 1e poule B1 (K) -  
13 15.10 - 15.40   B-jeugd   1e poule B2 (L) - 2e poule B1 (M) -  
14 15.45 - 16.15   B-jeugd   3e poule B2 (Q) - 4e poule B1 (R) -  
                           
                           
                           
                           
  Zondag 22 sept   Carmelhal              
  TIJD       Poule   Wedstrijd          
                           
1 8.30 - 8.55   C-jeugd   HV PCA Kwiek C1 - VOC C1   -  
2 9.00 - 9.25   C-jeugd   Velo C1 - SEW C1   -  
3 9.30 - 9.55   D-jeugd   HV PCA Kwiek D1 - VOC D1   -  
4 10.05 - 10.30   D-jeugd   Aalsmeer D1 - SEW D1   -  
5 10.40 - 11.05   D-jeugd   HST D1   - Quintus D1 -  
6 11.10 - 11.35   C-jeugd   Quintus C1 - SEW C1   -  
7 11.40 - 12.05   D-jeugd   nr 5 D   - nr 6 D   -  
8 12.15 - 12.40   D-jeugd   nr 3 D   - nr 4 D   -  
9 12.50 - 13.15   C-jeugd   nr 5 C   - nr 6 C   -  
10 13.25 - 13.50   C-jeugd   nr 3 C   - nr 4 C   -  
11 14.00 - 14.30   B-jeugd   3e poule B2 (Q) - 4e poule B2 (S) -