• Kwiek D1

  • PCA/Kwiek D1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Poulestanden PCA/Kwiek D1 (3530 D-Jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1PCA/Kwiek D116160047819128732
    2Nijhof/Broekland D11613123662897727
    3Plus Severijn/Heeten D11712143502727825
    4Travelbags/HV Zwolle D114707262269-714
    5Overwetering D1157083172892814
    6SC Klarenbeek D196031911474412
    7Wijhe '92 D1154110283315-329
    8Voorwaarts D1143011268370-1026
    9SDOL D1142111192337-1455
    10Auto van Ewijk/LHC D1161015179407-2282
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Wolfkamp, WendyTechnische stafTeamverantwoordelijke

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.