• Kwiek D2

    Bovenste rij v.l.n.r.: Britt Vloedgraven, Elin Haerlman, Noya Rabelink, Zoë Hekman, Yasmin Offenberg, Fem Zweverik.
    Onderste rij v.l.n.r.: Indy Jonkman, Isis de Wildt, Elin Kloosterman, Amber Tijs, Joy Ruiterkamp.
    Trainer/coach: Marcha Linthorst
    Trainer/coach: Rianne Kloosterman
    Teambegeleider: Rianne Marsman

  • Poulestanden PCA/Kwiek D2 ( Poule NO-Oost D-01 Z )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1PCA/Kwiek D117160144419924532
    2Plus Severijn/Heeten D117160145122822332
    3Wijhe '92 D117130442024317726
    4SV Schalkhaar D117110631821210622
    5PCA/Kwiek D2177010271393-12214
    6DSC D1175012192286-9410
    7AH van de Worp/H.H.Z.D. D1175012241349-10810
    8SV Dalfsen D1174013247409-1628
    9Voorwaarts D1173014245442-1976
    10CVO D1#9108100168-682
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Staf

    Naam
    Kloosterman-Simons, Rianne
    Marsman, Rianne

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    PCA/Kwiek D2

    D-Jeugd

    15,94

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    23,12

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,82

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd