• Kwiek D2

    Bovenste rij v.l.n.r.: Britt Vloedgraven, Elin Haerlman, Noya Rabelink, Zoë Hekman, Yasmin Offenberg, Fem Zweverik.
    Onderste rij v.l.n.r.: Indy Jonkman, Isis de Wildt, Elin Kloosterman, Amber Tijs, Joy Ruiterkamp.
    Trainer/coach: Marcha Linthorst
    Trainer/coach: Rianne Kloosterman
    Teambegeleider: Rianne Marsman

  • Poulestanden Zwartwoud/ Kwiek D2 ( Poule NO-Oost D-02 Z )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DSC D118161133119213933
    2Voorwaarts D118150334319514830
    3SDOL D118122433320313026
    4Zwartwoud/ Kwiek D21812063042327224
    5CVO D1189092802374318
    6HV Holten D1106131681333513
    7SC Klarenbeek D1186111233301-6813
    8SV Nieuw Heeten D1186012205256-5112
    9SV Schalkhaar D2182214183344-1616
    10Voorwaarts D210217142202-605
    11ABS D2181017151378-2272
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Staf

    Naam
    Binnenpoorte, Ilse
    Kemper, Nathalie
    Pepping, Kim
    Wildt-Oosterlaar, Rosalie de
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Zwartwoud/ Kwiek D2

    D-Jeugd

    16,89

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    12,89

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,33

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd