• Kwiek D4

  • Poulestanden PCA/Kwiek D4 (3530 D-Jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Plus Severijn/Heeten D222004223194
    2Auto van Ewijk/LHC D322002512134
    3HV Holten D132013926134
    4AH van de Worp/H.H.Z.D. D23201343134
    5PCA/Kwiek D43201262424
    6Harderwijk D12101313012
    7AHV Achilles D331022732-52
    8SV Schalkhaar D331024147-62
    9Travelbags/HV Zwolle D431022033-132
    10CVO D220021221-90
    11Swift '64 D120022139-180

    Poulestanden PCA/Kwiek D4 (3537 D-Jeugd voorjaar)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1AH van de Worp/H.H.Z.D. D200000000
    2HV Holten D100000000
    3PCA/Kwiek D400000000
    4PCA/Kwiek D300000000
    5Lettele D100000000
    6SDOL D300000000
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    8 mei. 09:00Lettele D1 (g) - PCA/Kwiek D4 (g)Uutvlog de
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    10 apr.HV Holten D1 (g) - PCA/Kwiek D4 (g)
  • Staf

    Naam
    Boerhof, Lisette

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Team indeling

    Naam
    Dams, Celine
    Kluin, Noa

    Er zijn 19 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Lettele D1 (g)

    VS

    PCA/Kwiek D4 (g)

    08 mei 202109:00 uur
    Uutvlog de zaal 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    PCA/Kwiek D4

    D-Jeugd voorjaar

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd