• Kwiek B1

  • Zwartwoud/ Kwiek DB1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Poulestanden Zwartwoud/ Kwiek DB1 ( Divisie JD NO DB )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SV Dalfsen DB120180253440213236
    2Zwartwoud/ Kwiek DB120170358439818634
    3Olympia HGL DB12014064053396628
    4Drenth Groep/Hurry-Up DB12011274243943024
    5Wijhe '92 DB12011094864612522
    6WM Kozijnen/SVBO DB1201019457450721
    7E&O DB1207310432457-2517
    8D.H.V. DB1207211376431-5516
    9SV Schalkhaar DB1207013393466-7314
    10DFS Arnhem DB1203116322477-1557
    11D.S.V.D. DB1200119456594-1381

    Poulestanden Zwartwoud/ Kwiek DB1 ( NK Poule A )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Westfriesland/SEW DB133005334196
    2OTTO Work Force/VOC Amsterdam DB13201433674
    3Zwartwoud/ Kwiek DB13102434302
    4SV Dalfsen DB130033056-260
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Staf

    Naam
    Kieft, Marleen
    Schutte, Danielle

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Team indeling

    Naam
    Brinke, Meike ten
    Deventer, Femke
    IJsseldijk, Dani
    Keijzer, Merel
    Koerhuis, Hanne
    Rensen, Anniko
    Veenhuis, Rebecca
    Yeung, Jamie-lee

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Zwartwoud/ Kwiek DB1

    Dames B-Jeugd (L)

    29,20

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    19,90

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,70

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd