• Kwiek B2

  • Poulestanden PCA/Kwiek DB2 (3310 Dames B-Jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Nijhof/Broekland DB23300372986
    2SC Klarenbeek DB12200211384
    3Auto van Ewijk/LHC DB132016435294
    4CVO DB132014229134
    5SV Schalkhaar DB132014129124
    6SDOL DB11100282082
    7Travelbags/HV Zwolle DB12101261882
    8ABS DB1#00000000
    9Auto Service/Haarle DB130034260-180
    10AHV Achilles DB2#30033063-330
    11PCA/Kwiek DB230032560-350
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Staf

    Naam
    Booijink, Rianne

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Team indeling

    Naam
    Aaldering, Maud
    Broeks, Nova
    Harink, Kim
    Jansen Holleboom, Caelyn
    Luchies, Daphne
    Stam, Wietske
    Woude, Sara van der

    Er zijn 18 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    PCA/Kwiek DB2

    Dames B-Jeugd

    8,33

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    20,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd