• Kwiek B2

  • Poulestanden PCA/Kwiek DB2 (3310 Dames B-Jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Nijhof/Broekland DB23300372986
    2SC Klarenbeek DB12200211384
    3Auto van Ewijk/LHC DB132016435294
    4CVO DB132014229134
    5SV Schalkhaar DB132014129124
    6SDOL DB11100282082
    7Travelbags/HV Zwolle DB12101261882
    8ABS DB1#00000000
    9100% Haarle DB130034260-180
    10AHV Achilles DB2#30033063-330
    11PCA/Kwiek DB230032560-350
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Staf

    Naam
    Booijink, Rianne

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Team indeling

    Geen informatie

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    PCA/Kwiek DB2

    Dames B-Jeugd

    8,33

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    20,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd