• Kwiek C2

  • Zwartwoud/ Kwiek DC2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Poulestanden Zwartwoud/ Kwiek DC2 ( Poule NO-Oost DC-01 Z )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Wijhe '92 DC118161143031111933
    2SV Nieuw Heeten DC11813053552906526
    3Voorwaarts DC11813054173655226
    4Plus Kolkman/Heeten DC11811253633006324
    5SDOL DC11811073783136522
    6SV Dalfsen DC1188010364364016
    7SV Schalkhaar DC1185112306333-2711
    8Zwartwoud/ Kwiek DC2184212281362-8110
    9FilterCare Achilles DC1183114265370-1057
    10HV Holten DC110217124199-755
    11Wesepe DC110109104180-762
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Staf

    Naam
    Schrijver-Joosten, Elke
    Velderman-Hollegien, Ingrid
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Zwartwoud/ Kwiek DC2

    Dames C-Jeugd

    15,61

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    20,11

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,56

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd