• Kwiek C4

  • PCA/Kwiek DC4

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Poulestanden PCA/Kwiek DC4 (3410 Dames C-Jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Lettele DC118161138819918933
    2AH van de Worp/H.H.Z.D. DC219150446930216730
    3100% Haarle DC117131337825612227
    4SDOL DC217111536726110623
    5ABS DC216826282278418
    6PCA/Kwiek DC4198110256278-2217
    7DSC DC215528214258-4412
    8HV Holten DC2175111238343-10511
    9AHV Achilles DC2184311295312-1711
    10SV Schalkhaar DC3172015210373-1634
    11Swift '64 DC2151014113350-2372
  • Programma

    Geen informatie

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Schrijver-Jutten, KristelTechnische stafTeamverantwoordelijke

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    15 mei.PCA/Kwiek DC4 (d) - HV Holten DC2 (d)16 - 18