• Dames 4

  • Zwartwoud/ Kwiek DS4

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Poulestanden Zwartwoud/ Kwiek DS4 ( Poule NO-Oost DS-02 Z )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Auto van Ewijk/LHC DS315140140225514728
    2AH van de Worp/H.H.Z.D. DS31612133362706625
    3CVO DS31611233502638724
    4Plus Kolkman/Heeten DS3169163523302219
    5ABS DS3168083493232616
    6100% Haarle DS216727327346-1916
    7Overwetering DS216727218221-316
    8Brummen DS116538249248113
    9SV Nieuw Heeten DS216619311330-1913
    10Nijhof/Broekland DS3163211218291-738
    11FilterCare Achilles DS3153012206323-1176
    12Zwartwoud/ Kwiek DS4162212199317-1186
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    6 mrt. 19:30Auto van Ewijk/LHC DS3 (d) - Zwartwoud/ Kwiek DS4 (d)Heidepark
    10 mrt. 10:50100% Haarle DS2 (d) - Zwartwoud/ Kwiek DS4 (d)Veldkamp de
    17 mrt. 09:45Zwartwoud/ Kwiek DS4 (d) - AH van de Worp/H.H.Z.D. DS3 (d)Tijenraan Sporthal
    24 mrt. 11:15ABS DS3 (d) - Zwartwoud/ Kwiek DS4 (d)Uutvlog de
    7 apr. 11:15Zwartwoud/ Kwiek DS4 (d) - Plus Kolkman/Heeten DS3 (d)Tijenraan Sporthal
    14 apr. 12:00CVO DS3 (d) - Zwartwoud/ Kwiek DS4 (d)Koekoek, de
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    25 feb.Zwartwoud/ Kwiek DS4 (d) - SV Nieuw Heeten DS2 (d)16 - 19
  • Staf

    NaamFunctie
    Kalsbeek, BabetteTeambegeleidster

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Team indeling

    Naam
    Aalderink, Cheyenne
    Deventer-Schrijver, Patricia
    Freriks, Susan
    Gerritsen, Lilian
    Hoeve, Jasmijn
    Kieftenbeld, Anita
    Oosterlaar, Lotte
    Roke-Bloo, Lindy
    Schrijver-Joosten, Elke
    Veld, Sandra in 't
    Wildt-Oosterlaar, Rosalie de
    Wolfkamp, Anita

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Auto van Ewijk/LHC DS3 (d)

    VS

    Zwartwoud/ Kwiek DS4 (d)

    06 maart 202419:30 uur
    Heidepark zaal 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Zwartwoud/ Kwiek DS4

    Dames Senioren

    12,44

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    19,81

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,38

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd