• Dames 4

  • Zwartwoud/ Kwiek DS4

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Poulestanden Zwartwoud/ Kwiek DS4 ( Poule NO-Oost DS-02 Z )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Auto van Ewijk/LHC DS322200259436423040
    2AH van de Worp/H.H.Z.D. DS322181349037411637
    3CVO DS322172350234116136
    4Plus Kolkman/Heeten DS32213185034465727
    5ABS DS32213094834285526
    6100% Haarle DS22210210457455222
    7Overwetering DS2229211299332-3320
    8Brummen DS1227312367385-1817
    9SV Nieuw Heeten DS2227114414467-5315
    10Nijhof/Broekland DS3224216301409-10810
    11FilterCare Achilles DS3224018306504-1988
    12Zwartwoud/ Kwiek DS4222218250461-2116
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Staf

    NaamFunctie
    Kalsbeek, BabetteTeambegeleidster

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Team indeling

    Naam
    Aalderink, Cheyenne
    Deventer-Schrijver, Patricia
    Freriks, Susan
    Gerritsen, Lilian
    Hoeve, Jasmijn
    Kieftenbeld, Anita
    Roke-Bloo, Lindy
    Schrijver-Joosten, Elke
    Steverink, Eline
    Vegt, Mariƫlle van der
    Veld, Sandra in 't
    Wildt-Oosterlaar, Rosalie de
    Wolfkamp, Anita

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Zwartwoud/ Kwiek DS4

    Dames Senioren

    11,36

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    20,95

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,27

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd